6 czerwca 2022 Udostępnij

Wykończeniowe akcenty, które podkreślą nowy wystrój biura

Właśnie zaplanowałeś i przeprowadziłeś modernizację biura, a Twoja przestrzeń wygląda lśniąco i nowocześnie. Mimo że masz już wszystkie najnowsze, fajne meble biurowe i prawdopodobnie starałeś się być bardziej zrównoważony, maksymalizując jednocześnie naturalne światło, czegoś wciąż brakuje.

Jest to częsty przypadek, ale można mu łatwo zaradzić za pomocą kilku drobnych elementów wykończeniowych.

To, na jakie elementy się zdecydujesz, zależy od rodzaju projektu, na który się zdecydowałeś. Na przykład, jeśli zdecydowałeś się na birofilski wystrój wnętrza, możesz zastosować mały wodotrysk w rogu lub kilka starannie rozmieszczonych naturalnych dzieł sztuki na ścianach. Ważne jest, aby upewnić się, że wszystkie elementy, na które się zdecydujesz, będą współgrały z ogólną atmosferą panującą w pomieszczeniu.

Jeśli przebudowujesz swoją salę konferencyjną, z pewnością chcesz ograniczyć ilość kabli szkoleniowych i nie chcesz wprowadzać do niej dodatkowych elementów. W takim przypadku warto postawić na minimalizm i ewentualnie meble, takie jak stół do sali konferencyjnej z systemem zarządzania kablami - koniec z kablami!

Odrobina koloru tu i tam, upewniając się, że nie zasłaniasz okien i światła, małe rośliny na płaskich powierzchniach i być może tematyczne dzieła sztuki na ścianach. To wszystko są drobne akcenty, które w znacznym stopniu przyczyniają się do wykończenia nowej aranżacji. Niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się na klasyczne biurka, czy też na coś bardziej nowoczesnego, zadbanie o to, aby nie było na nich bałaganu, również wiele wniesie do wyglądu przestrzeni.

Jakie elementy wykończeniowe masz w swoim biurze?

Daniel Deląg

Konserwator drukarek laserowych